Google Reklamları (SEM)

Doğru ve etkili Google reklamları için
kampanyalarınızı profesyonel ekibimiz yönetsin. 

Google Adwords Reklamları

SEM (Search Engine Marketing), türkçesi Arama Motoru Pazarlaması, Google reklam hizmeti Adwords sayesinde, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere en kısa yoldan yayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz bütçe ve ürünleriniz ile ilgili olan anahtar kelimeler ile en etkili biçimde varlığınızı arama motorlarında Adwords ile sürdürebilir veya geliştirebilirsiniz. Google Adwords reklamları, dijital pazarlama stratejinizin ve çalışmalarınızın sonuçlarını toplayacağınız en önemli aracıdır. 

Neden Google Reklamlarını Tercih Etmelisiniz ?

Google günümüzde dünya üzerinde en fazla tercih edilen arama motorudur. Türkiye’de ki internet kullanıcılarının %85’lik bir kısmı Google’ı tercih ettiği için büyük bir kitleye ulaşabilirsiniz. Google üzerinde yayınlatacağınız reklamlarınız kitleye etkin şekilde ulaşacaktır.

Google Adwords Optimizasyon

Tüm çalışmalarımızda olduğu gibi Google reklam çalışmalarınızda da yaptığımız işleri detaylı bir şekilde takip ederek, analiz ederek geri dönüşleri değerlendirme altında alıyoruz. Zaman içinde reklam çalışmalarınızı daha da optimize ederek, olası fırsatları kaçırmamanızı sağlıyor hem de verimliliğinizi en üst seviyelere çıkartıyoruz.

Sizin için Etkili Kampanyalar oluşturuyoruz.

Google arama motoruna etkili şekilde bir reklam vermek istiyorsanız, doğru kampanyaları doğru şekilde hedef kitlenize aktarmanız gerekir. AGOLA Ajans en etkili reklam metinlerinizi ve anahtar kelimelerinizi sizler için belirleyerek, hedef kitlenizden olumlu geri dönüşler almanızı sağlıyor. Kampanyalarınızı sizlerin yerine profesyonel şekilde oluşturuyor, yönetiyoruz. Böylelikle bütçe - performans dengesi sağlıyoruz.