AGOLA CMS

Ekibimiz tarafından geliştirilmiş bir "İçerik Yönetim Sistemi" yazılımıdır. Yeni nesil, gelişmiş, güçlü, fonksiyonel, opsiyonel, universal, tüm bu özelliklerinin yanında kullanımı pratik ve kaynak tüketimi açısından hafif bir yazılımdır.

Her sektöre hitap edebilen bu program Kurumsal firma siteleri, E-ticaret siteleri, Portallar vb. kurduğumuz tüm web sitelerinde, hem müşterilerimizden gelen talepler, hemde kendi yaptığımız ar-ge çalışmaları neticesinde, sektördeki 10 yılı aşkın tecrübemiz sonucu, ihtiyaçlara hızlı ve pratik bir şekilde cevap verebilmek üzere geliştirilmiştir.

 

 

Akıllı tasarım

AGOLA CMS siz düşünürken yapmaya hazırdır. Aklınızdakini sitenizde uygulamanızı kolaylaştırır. Her sayfa için ayrı ayrı blok yönetimi ile özgür tasarımlar yaparken galeri sistemi ilede sitenizin görsellerini hayal ettiğiniz şekilde yönetebileceksiniz.

Modüler Sistem

Farklı boyutları ve farklı renkleri olsalar bile biraraya gelebilen ve kitaplık, raf vb. bir çok amaca yönelik kullanılabilen harika kutucuklar ! İşte bu kutucukları harika yapan özellikleri "Modüler" olmaları. Duvarınızın rengine göre, Evinizin ölçülerine göre kısacası ihtiyaçlarınıza ve zevkinize göre istediğiniz şekilde tasarlayabiliyorsunuz.

Peki tüm bunları basit bir kitaplıkta bile yaparken, sizin açınızdan ticari olarak çok kıymetli olan bir web sitesi için neden yapmayasınız ?

AGOLA CMS tamamen modüler bir yapıdadır

Hazır web siteleri genelde herkese hitap edecek şekilde tasarlanmış, şişkin, hantal, büyük yer kaplayan ve hiç bir zaman kullanmayacağınız özelliklerle dolu yapıdadırlar. AGOLA Yazılım olarak size optimum faydayı sağlayacak hafiflikte ve dilediğinizde dilediğiniz kadar gelişitirilebilecek bir altyapı hazırladık.

Sadece ihtiyaçlarınızı aldığınızdan dolayı kurulum ve işletme maliyetleriniz düşer. Bu nedenle AGOLA CMS Ekolojiktir.

Modüler bir sistem olduğu için, gelecekte özgürce istediğiniz gibi ekleme, çıkarma yapabilirsiniz.

Her Sektöre uyumluluk

AGOLA Yazılım özellikle ticari yazılımlara yönelmiş ve tümgeliştirmelerini bu konuda yoğunlaşarak yapmıştır. AGOLA CMS, her sektöre  size hizmet edecek bir web sitesi oluşturulabilecek şekilde tasarlanmış ve her sektöre uygun eklentilerle desteklenmiştir. 

Mobil cihazlara uyumluluk

Tüm mobil cihazlardan site ön yüzü kolaylıkla ziyaret edilebileceği gibi yöneticiler de site admin panelini mobil cihazlardan yönetebilirler..

Uluslararası Kullanım

AGOLA CMS hem yönetim paneli hemde site ön yüzü sınırsız dil ekleyerek kullanılabilecek şekilde hazırlanmıştır. Böylece dünyanın her tarafında kullanılabilecek özelliktedir.

%100 SEO

Tüm arama motorlarının en sevdiği altyapılardan birisi olan AGOLA CMS, doğru kullanımla ulaşılırlığınızı ciddi anlamda artıracaktır.

 Zengin İçerik Yönetimi

 • Gelişmiş içerik editörü ile hayalinizdeki sayfa düzeninde içerikler ekleyebilirsiniz.
 • Her içerik için başlık, altbaşlık, karşılama yazısı, özet, ana içerik ekleme özelliği.
 •  Her içerik için sınırsız galeri açabilir ve galeriden istediğiniz görselleri sayfa slide  bannerı olarak atayabilirsiniz.
 • Oluşturacağınız galerilerdeki görselleri içerikler arasında ortak kullanarak daha az hosting alanında daha hızlı bir site sahibi olursunuz.
 • Her sayfaya istediğiniz form, harita veya diğer eklentilerden ekleyerek özgürce farklı içerikler üretebilirsiniz.
 • Her içeriğe özel tab, liste, açılır menü, renkli uyarı, satır ikonu, arka plan effektli ikonu, video embed, harita ekleme gibi bir çok özelliğe sahiptir.
 • Her sayfa için ayrı seo alanı bulunduğundan bu alanları doğru kullanarak arama motorlarında sayfa bazında yükselmenizi hızlandırabilirsiniz.

 Katalog Yönetimi

Ürünlerinizi kategoriler halinde yayınlayıp sipariş talebi alabilirsiniz. Her ürüne bir çok görsel ekleyebilir, ürünlerinizi markalara göre de listeleyebilirsiniz.

 Link Yönetimi

Sitenizde bir link listesi oluşturabilir ve ara yüzünüzde yayınlayabilirsiniz.

 Menü Yönetimi

Zengin menü yönetimi ile sitenizdeki menü alanlarını yönetebilirsiniz. Menülere istediğiniz içerik, ürün vs eklerken dilerseniz harici link verebilirsiniz.

 Yorum Yönetimi

Tüm içerik ve ürünlerinize [her sayfa için ayrı ayrı] ziyaretçi   yorumu alabilir ve yorumları yönetebilirsiniz.

 İK formu

Site ara yüzünüzden iş başvuruları alabilirsiniz.Yapılan başvurular kayıtlı mail adresinize gönderilir.

 Bülten Yönetimi

Bülten aboneliği alabilir, abonelerinize oluşturacağınız bültenleri postalayabilirsiniz.

 Anket Yönetimi

Birden çok anket açabilir, ziyaretçilerinize bu anketleri kullandırabilirsiniz.

 Çoklu Dil Desteği

Hem yönetim paneli hem de ziyaretçi ara yüzünüzde çoklu dil desteği sayesinde istediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz. Ayrıca dil değişken paneli aracılığı ile sadece içeriklerde değil site değişkenlerini de kendi istediğiniz şekilde düzenleyebileceksiniz.

 Başarılı SEO altyapısı

Bir çok internet sitesi kullanıcısının SEO hizmeti aldığını duymuşsunuzdur. Bu hizmetin başarısı kullandıkları yazılım ile başlar. AGOLA web yazılımları bu konuda sizi bir adım önde başlatır. Sistemin Seo altyapısını başarılı kullanırsanız bulunulurluğunuz birden artacaktır.

SEO Nedir ?

SEO kısaltması, “Search Engine Optimization” terimlerinin baş harflerinden oluşur.  Türkçesi, “Arama Motoru Optimizasyonu” demektir.  Internet’te herhangi bir şey arayanların, Google, Yahoo vb. diğer arama motorlarında aradıkları kelimelerle ilgili sonuçların listelenmesindeki, sıralama başarısıdır. Başka bir deyişle internette bulunurluk.

Seo Gerekli mi ?

   Bir web sitenizin olması sizi dünyaya açmaya yeter. Fakat sadece adresinizi direk verdiğiniz kişiler kadar açılabilir, bulunabilirsiniz. Eğer internetten yeni kitleler edinmek istiyorsanız, Arama Motoru Optimizasyonu, gerçekten  gereklidir. Çünkü günümüzde çoğu internet kullanıcısı, site adreslerini aklında tutmak yerine bu sitelere Google aracılığı ile ulaşmaktadır. O halde SEO potansiyel müşterilerinizin ya da hedef kitlenizin sizi bulabilmesi için temel olarak web tasarımından sonra size en gerekli ve önemli hizmettir.

 Blok Yönetimi

Sitenizin tasarımı tamamen sizin ellerinizde. Her sayfanızı ayrı ayrı tasarlayabilirsiniz. Bunun için herhangi bir kod bilgisine de ihtiyacınız yok. Dünyada sayılı yazılımların sahip olduğu bu özelliğe  bayılacaksınız..

 Gelişmiş Eklenti desteği

AGOLA Yazılım, özellikle ticari web kullanıcılarının ihtiyacı olan bir çok eklenti geliştirmiş ve kullanıma sunmuştur. Özel web tasarım hizmeti alan müşterilerimiz bu eklentiler sayesinde beklentilerinin üzerinde fonksiyonlara sahip bir web sitesine kavuşacaklardır.

 Gelişmiş yazılım ve uygulama desteği

Siteniz üzerinden tüm işinizi yönetebilecek yazılımlara sahip olabilirsiniz. Muhasebe , online satış, personel takibi, sipariş takibi, stok takibi gibi bir çok yazılım kullanımınıza hazırdır..

 Mobil kullanım

Dünyanın artık cep telefonlarından internete girdiği düşünülürse hiçbir sitenin mobil uyumluluğu dışında kalmaması gerekir. AGOLA Yazılım tarafından hazırlanan tüm siteler yönetim ve arayüz dahil olmak üzere mobil uyumludur.

 Log yönetimi

Sitenizde olup biten her şey kayıt altında olacaktır. Sitenizdeki tüm işlemleri geriye dönük inceleyebileceksiniz.

AGOLA CMS sahibi olan kullanıcılar dilerse ücretli olarak aşağıdaki eklentileri talep edebilirler..

 • Reklam Yönetimi
 • Etkinlik Yönetimi
 • G.Bülten Yönetimi
 • Referans Yönetimi
 • Gelişmiş İK Yönetimi
 • Gelişmiş Üyelik Eklentisi
 • Organizasyon Şeması
 • Sık Sorulan Sorular
 • Ticket Sistemi
 • Canlı Yardım
 • Dosya Paylaşım Yönetimi
 • Site içi Mesajlaşma
 • Fatura Yönetimi
 • Sözlük Eklentisi
 • Gelişmiş Slider Eklentisi
 • Müşteri Yorumları yönetimi
 • Hediye Puan yönetimi
 • Opsiyonlu Yorum Yönetimi
 • Basit İlan Yönetimi
 • Para Birimi ve Vergi Yönetimi
 • Sepet Uygulaması

CMS Nedir?

CMS [Content Management System] , yani içerik yönetim sistemidir. Sitenizin tüm içerik ve görsellerinin yönetim panelinden yönetilebildiği site altyapılarıdır. Bir çok firma açık kaynak veya başkaları tarafından geliştirilmiş sistemler kullanırken; firmamız tamamen ekibimizce geliştirilmiş AGOLA CMS kullanmaktadır.

AGOLA CMS nin  diğerlerinden farkı nedir?

AGOLA CMS öncelikle tamamen yerlidir. Fikir süreci yıllar boyunca sürmüş olsa da, yazılım süreci  çok hızlı tamamlandığı için en yeni teknolojiler ve protokollere uygun olarak hazırlanmıştır. Sadece içerik ve görsel yönetimi aısından değil; seo, tasarım, kolay geliştirilebilirlik gibi konularda da tam bir CMS dir. Dünyada birebir benzeri yoktur. 

SEO Nedir?

SEO kısaltması, “Search Engine Optimization” terimlerinin baş harflerinden oluşur.  Türkçesi, “Arama Motoru Optimizasyonu” demektir.  Internet’te herhangi bir şey arayanların, Google, Yahoo vb. diğer arama motorlarında aradıkları kelimelerle ilgili sonuçların listelenmesindeki, sıralama başarısıdır. Başka bir deyişle internette bulunurluk.

AGOLA CMS SEO konusunda nasıldır?

Yazılımımız, her aşamasında özellikler SEO uyumu konusunda başarısı ön plana alınarak kurgulanmıştır. Yılların birikimi ile arama motorlarının kolay indexleyebileceği bir kod yapısı ve seo yönetim araçları ile donatılmıştır. Sitenizi oluştururken başlıca SEO kurallarına uysanız bile siteniz ciddi anlamda konum değiştirecek ve aramalarda daha üst sıralara yükselecektir.

AGOLA CMS ile ne tür siteler yapabilirim?

Aklınıza gelebilecek her türlü ticari site, blog vs yapabilirsiniz. Şöyle düşünün; istediğiniz kadar içerik ve her içeriğe istediğiniz kadar galeri ve resim ekleyebiliyorsunuz. Açacağınız her sayfayı istediğiniz menüde gösterebiliyor ve her sayfayı ayrı ayrı tasarlayabiliyorsunuz. Her sayfaya yorum , harita , botstrap araçlarla farklı sunumlar, video, flash, uyarı notu, buton vs ekleyebiliyorsunuz.İçerikleri istediğiniz düzende listeleyebiliyorsunuz. 

Galerideki istediğiniz fotografları o içerik slide banner alanında yayınlayabiliyorsunuz. Bu ve benzeri bir çok tasarım aracı ile hayallerinizin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Blok sistemi nedir?

AGOLA CMS ile her sayfaya ayrı tasarım yapabildiğinizi söylemiştik. İşte o tasarımlarda en çok kullanacağınız sistem blok sistemidir. Bu sistemde temanın çeşitli alanlarına çeşitli bloklar açabilirsiniz.Bu bloklarda hazır bir çok eklentiyi [ Ensek içerik, iconbox, buton box, tab blok, accordion blok, slider, menü vs..] kullanabilirsiniz. Bu nadir bulunan özellik beklentilerinizin üzerinde bir site yapmanızı sağlayacaktır.

AGOLA CMS yetmezse ne yapabilirim?

Öncelikle AGOLA CMS, ortalama üstü bir web sitesi yapmak için hazırlanmıştır. Ancak içerik sergileme ve tasarım dışınıda farklı ihtiyaçlarınız olabilir. Bu beklentiniz modül veya eklenti olarak opsiyon olarak satışta ise dilediğinizi paketinize dahil edebilirsiniz. Eğer çok farklı bir talebiniz varsa bizimle paylaşırsanız gerekli yazılım hızla tamamlanıp listeye eklenecektir.Böylece"yetersiz" kelimesi anlamsızlaşacaktır.

 

AGOLA Yazılım neden tek ödemeli satış yapmıyor?

Yıllardır farklı yazılımcılara site yaptıranlar bilir ki; ciddi rakamlar ödediğiniz siteler en fazla 3-4 yıl içinde teknolojiye yenilmekte ve güncelleme yapılmazsa arızalar vermektedir. Aslında "bir daha ödeme yapmayacağım" diye düşünürken her 3-4 yılda bir yeni bir site yaptırarak daha çok maliyeti kabul etmiş olunur. Ayrıca her yıl zaten domain ve sunucu bedeli ödeyen müşteri sisteminin sağlıklı kalması için ayrıca güncelleme ücreti adı altında değişik ödemeler yapmak zorunda kalır.

    İşte AGOLA Yazılım olarak bu maliyet risklerini ortadan kaldırıyoruz. Kurulum ve güncelleme adı altında 2 tip ödeme alıyoruz ve böylece;

 • Süpriz maliyetleri ortadan kaldırıyoruz
 • Yenileme yaptığınız sürece teknoloji karşısında yenilmeyecek, güncel bir altyapıya sahip oluyorsunuz.
 • Dilediğiniz zaman yeni bir özellik istediğinizde rahatça sahip olabiliyorsunuz
 • Sınırsız ve ücretsiz destek alıyor, muhattap bulamama sorununuzu ortadan kaldırıyorsunuz.

Yenileme yapmazsam ne olur?

Yenileme yapmayan müşterilerimizi sitemimiz tarihinden çok önce uyarmaya başlar. Ancak her şeye rağmen yenileme yapmazsanız sitem sitenizi otomatik olarak yayına kapatır. Takip eden ilk 15 gün siteniz bakımda moduna geçer. Bu süre sonunda ise tamamen kapalı kalır. Bu aşamada 2 olasılık var.

 1. Müşteri bize hiçbir şekilde ulaşmaz ise hesabı tamamen kapatılır.
 2. Müşteri bize ulaşıp bir süre sitesini dondurmak isteyebilir. Bu durumda sadece teknik altyapı bedeli ödeyerek verilerini koruyabilir.

 

 • PHP, HTML5, XML, JAVASCRIPT programlama dilleri
 • OOP (Nesne Yönelimli Programlama)
 • CSS3, SCSS
 • Bootstrap
 • Jquery kütüphaneleri ve pluginleri
 • AJAX Metotlar
 • MySQL Veritabanı Platformu, PDO kullanımı

AGOLA Yazılım Türk Ticaret Kanununa uygun olarak dijital ürün ve hizmet sunmaktadır. Bu işlemleri yaparken kanunlara uygun olarak tüm alışverişlerde tarafların haklarını koruyacak sözleşmeler yapmaktadır. AGOLA Yazılım ürünleri kullanan her müşterimiz bu sözleşmeyi kabul etmiş demektir.

Sözleşmeyi görmek için tıklayınız