Web Tasarım

Hayalinizdeki web sitesini bize anlatın, tasarlıyalım.

Yeni nesil yazılım ve tasarım uygulamaları ile mobil uyumlu,
Google dostu bir web sitesi ile fark yaratın.

Tamamen size özel tasarlanmış ve kurgulanmış
profesyonel web siteleri yapıyoruz.

Ekibimiz sektörel tasarım yaklaşımlarını inceleyerek
taleplerinize en uygun çözümler sunacaktır.

Kurumsal konseptinize uygun

Sanat ve teknolojiyi birlikte kullanarak, görsel estetik açıdan son derece beğenilir, ve mobil ortamlarla da uyum halinde olan, sıfır hata içeren sayfalar hazırlıyoruz. Özgün tasarımlarımız ile, hızlı bir şekilde farkedilebilecek, akılda kalıcı olacaksınız. Aynı zamanda tasarımlarımız; yazılımlarımız ve arama motorları ile tamamen uyumludur.

Hazır paketler ve yazılımlar yetersiz geliyorsa...

Web sitenizin firma kurumsal kimliğiniz ve markanızı en iyi şekilde yansıtması için tamamen size özel hazırlanmış bir web sitesi talep edebilirsiniz. 
Özel projelerinizi profesyonel tasarım ve yazılım ekibimizle, dikkatli bir süreç sonunda tamamlıyoruz. Kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflerken; tasarım, görseller, mobil görünüm ve bir çok özelliği ile hazır sistemlerden ayrılacak olan siteniz, işinizin de gelişmesine fayda sağlayacaktır. AGOLA Yazılım olarak online iş geliştirme noktasındaki tecrübelerimizi web sitenizde de hissedeceksiniz..

Yol Haritası

Brief / Debrief
İhtiyaç analizi
Genel ve Fonksiyonel özelliklerin berlirlenmesi
Sektördeki lokomotif ve rakip sitelerin belirlenmesi
Yazılı ve görsel mevcut materyallerin dijital ortamda toplanması
Renk paleti seçimi ve konsepte uygun Tema oluşturma
Online demo tasarım başlangıcı
Mevcut bilgilerin girişi ve görsel tasarım süreci
Demo tasarım sunumu
Feedbacklerin toplanması
Kontroller, Düzeltmeler, İyileştirmeler
Son tasarım sunumu
Arama Motoru çalışmaları
Onay
Yayın

Dahası...

Web danışmanlık ve projelendirme desteği

Tecrübeli ekibimizle web projenizi en verimli hale gerime sürecinizde yanınızdayız. Yıllardır doğruluğu test edilmiş fikirlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Size özel eklenti ve modüller

Projenizde ihtiyacınız olan her türlü yazılımı size özel hazırlar ve kullanımınıza sunarız. Sitenizin hayal ettiklerinizi yapmaması için hiçbir engel yoktur.

Geliştirilebilir altyapı

Sitenizde uzun vadede ihtiyacınız olabilecek her türlü geliştirme yapılabilir. Bunun için uzmanlarımızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Destek ve eğitim

Ekibimiz bizimle çalışmaya devam ettiğiniz sürece her konuda sınırsız destek vermeye devam edecektir. Ayrıca sitenizi teslim aldığınız ilk andan itibaren kullanım konusunda online eğitim alarak, yönetime tamamen hakim olacaksınız. Kurulum, içerik ekleme, tasarım düzenlemeleri, seo çalışmaları, pazarlama vs gibi bir çok konuda uzmanlarımız daima yanınızda olacaklardır. Size  özel destek alanından faydalanabileceğiniz  gibi, web site kullanım, seo, ticari aksiyonlar gibi bir çok konuda yayınlanan  makalelerimizden de faydalana bileksiniz..

Başarılı SEO altyapısı

AGOLA Yazılım her projesinde olduğu gibi özel tasarımlarda da arama motorlarındaki bulunulurluğunuzu ön planda tutacaktır.

Zengin görsel seçimi

Web sitenizin zenginliği ve kalitesinde en büyük etken görsellerdir. Özel yazılım hizmeti dahilinde anlaşmalı fotografçılarımız gerekli çekimleri yerinde yapar ve en başarılı çekimleri berber karar vererek kullanırız. Ayrıca zengin görsel kütüphanemiz görsellerinizin yetersiz kaldığı durumlarda kullanımınıza hazırdır.

İçerik desteği

Sitenizin sizi veya firmanızı en iyi anlatacağı araç içeriğidir. Bu noktada dilerseniz ekibimiz talepleriniz doğrultusunda hem Türkçe hem de istediğiniz diğer dillerde içerik ekleme hizmeti vermeye hazırdır.