Sosyal Medya Reklamları (SMM)

Markanıza uygun olarak Sosyal medya reklamlarını optimize eder, hedef kitlenize, amaçlarınıza uygun olarak bütçe belirler, güncel olarak raporlama sunarak sizi bütün reklam sürecinden haberdar ederiz.

SMM (Social Media Marketing) türkçesi, Sosyal Medya Pazarlaması Sosyal medya reklam faaliyetleri gerçekleştirmek, reklamın hızlı bir şekilde sunulmasına olanak sağlaması, geleneksel medyaya oranla çok düşük maliyetli olması, yer ve zaman bazında gösterime elverişli olması, etkileşimli ve ölçülebilir olması nedeniyle markalara avantaj sağlamaktadır.

Marka değerini arttırma, marka farkındalığını geliştirme, markaya karşı tutum arttırma, markaya karşı beğeniyi arttırma, site trafiğini güçlendirmek, satın almayı arttırmak, indirimleri duyurmak, hedef kitleyi mağazalara çekmek, kullanıcı bilgilerini alıp veritabanını güçlendirmek gibi faaliyetlerin hepsini Sosyal medya reklamları ile gerçekleştirmeniz mümkündür.

İşinize en uygun ve kazanç sağlayacağınız sosyal medya platformlarında reklamlarınız görünmesini sağlayabiliriz. Sosyal Medya Reklam yönetiminde öncelikle hedeflerinizi belirleriz daha sonra size en iyi dönüşümü ve karlılığı getirecek mecrayı ve reklam modelini seçerek reklamlarınızı yayınlarız. Sosyal medya reklamları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına göre farklı çözümler bulabileceğiniz, esnek ve dönüşüm oranı yüksek reklamlar oluşturabiliriz.

SOSYAL MEDYADA REKLAM VERME NE GİBİ FAYDALAR SAĞLAR?

  • Amaçlarınıza ulaşmanızı daha az maliyetle yapabilirsiniz.
  • Hedef kitle analizi ve doğru reklam zamanlaması ile etkin ve zamanında reklam gösterimi
  • Reklam verme amacınıza ve kampanyalarınıza uygun görseller ve metinlerle optimize edilmiş reklam gösterilmesini sağlıyoruz.
  • Etkin raporlama ve reklamların devamı için kampanya yorumlaması yapmaktayız.
  • Bütçenizi en doğru şekilde kullanıp reklamlarınızı göstererek markanızı büyütüp satışlarınızı arttırıyoruz.