Hakkımızda

2006'dan bu yana web tasarım, yazılım ve diğer web teknolojileri üzerine araştırma, geliştirme, pazarlama ve satış yapıyoruz.

2017 yılı itibariyle AGOLA Yazılım olarak faaliyet göstermeye başladık. Firmamız hizmet verdiğimiz alanlarda, en iyisini isteyen müşterilerle çözüm ortağı olmak için yola çıkmıştır.

Ana stratejimiz; zamana yenilmeyen ve müşterinin ticaretini büyüten tasarım ve yazılımlar üretmektir. Müşterilerimizden aldığımız dönüşler stratejimizin doğru olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Kendi CMS (İçerik Yönetim Sistemi) altyapımızı yaparak, yenilikçi, kolay kullanımlı, esnek ve keyifli siteler ve yazılımlar üretmeye başladık. Uluslararası yazılımlarla yarışabilecek, her sektöre entegre olabilecek modüler kabiliyetlere sahip olan altyapımızı sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz.

Kulaktan doğma, taklit bilgilerle değil, dünyada var olan altyapıların çoğunu kullanarak ve müşterilerin taleplerini gerçekten dinleyip çözümler üreterek oluşan tecrübemizi, siz müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Teknolojide geldiğimiz noktada, sosyal medya ve dijital pazarlamanın önemi her geçen gün daha da artıyor. Markalaşma ve reklam faaliyetleri online mecralarda daha hızlı sonuç veriyor. İşte bu nedenle 2018 itibariyle AGOLA AJANS olarak devam etmeye karar verdik.

Web sitesi, tasarımlar, yazılımlar, mobil uygulama, marka, kurumsal kimlik, grafik, reklam, dijital pazarlama ve sosyal medya faaliyetlerini birbirinden ayrılmaz bir bütün olarak ele alıyor, konusunda uzman ekibimizle anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Saygılarımızla.