SEO Danışmanlığı

Internet üzerinde görünür ve bulunur olmak bir web sitesini hayatta tutan en önemli etkendir. SEO Danışmanlık hizmeti bu konuda size yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

Öncelikle SEO hizmeti için hedefinizi belirlemenize yardımcı oluyoruz ve sitenizi Google ‘da doğru bir şekilde konumlandırıyoruz. Ardından sitenizi hedeflediğiniz kelime ve kelime grupları için Google arama sonuçlarında en iyi sıralamalara getirmek üzere çalışmalar yapıyor, sitenizi bu sıralamalarda yükseltiyoruz.
Uyguladığımız işlemler sonucunda, Google arama motoru için sitenizin okunabilirliğini artırıyor ve indekslenme sürecine ivme katıyoruz.

Arama motoru uyumlu web tasarımları, site içerik mimarisi hazırlama / düzenleme, kelime bazlı içerik düzenlemeleri, menü yapılandırma, LSI ile içerik modelleme, robots.txt ve site haritası hazırlamak başta olmak üzere, uzman ekibimiz tarafından hem sunucu taraflı, hem de yazılım taraflı iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile hiçbir reklam harcaması yapmadan, Google üzerinden Potansiyel Müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

SEO Hizmetlerimiz Kapsamında;    

Web Sitesi Analizi

Google arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için öncelikle siteniz için detaylı bir analiz yapılması gerekiyor. Böylece web sitenizin eksikleri ve arama motoru optimizasyonu için adım adım yapılması gereken işlemler belirleniyor.

Site Optimizasyonu

Web sitenizin analiz sonucunda, optimizasyon işlemleri için bir yol haritası belirlenmiş olur. Sitenin ihtiyacına uygun belirlenen iyileştirme işlemleri, güncel ve anlık olarak ekibimiz tarafından kontrollü bir şekilde uygulanıyor.

Arama Motorlarına Kayıt

Sitenizi arama motorlarına, katalog ve şirket dizinlerine, rehberlerine kayıt yapıyoruz. Kayıt işlemi arama motorlarının şartlarına uygun manuel veya çoklu, otomatik olarak yapılmaktadır.

Sonuç Raporu

Çeşitli arama motorlarının sonuç listelerine göre ayrılmış geniş kapsamlı bir pozisyon raporu ve yapılmış olan optimizasyon çalışmalarının dokümantasyonu.

Optimizasyon Takip Süreci

SEO işlemleri sonucunda arama motoru web sitenizi yeniden indeksler. İndexlendikten sonra gerekirse bir düzeltme ya da ek bir optimizasyon gerçekleştirilebilir. Genel olarak web sitesinin senede bir kere detaylı gözden geçirilip arama motorlarında düzeltme ya da optimizasyona tabi tutulması gerekmektedir.